O nas

Anji Guyou meble Co., Ltd znajduje się w strefie przemysłu Baishuiwan, Anji County, prowincji Zhejiang. Nasza firma posiada ponad 18 lat doświadczeń w projektowaniu i produkcji krzeseł. Zaczęliśmy robić handlu międzynarodowego w lipcu 2012 r.

Fabryki obejmuje ponad 5000 metrów kwadratowych, w istniejących sadzenia ponad 3000 metrów kwadratowych, 3, 00 m2 pomieszczenie biurowe. Nasza firma jest nowoczesnym przedsiębiorstwem, gromadzone przez badania Krzesło, wykorzystać, wspólnie produkować usługi po sprzedaży i dystrybucji. Mamy profesjonalny inżynier, menedżerów zespołu sprzedaży i dużo wykwalifikowanych pracowników, a roczna produkcja wynosi 100 000 szt.

Firma kładzie nacisk na dogmat "ludzi jest korzeń, uczciwy i wiary jest podstawowy", d w zależności od zdolności kredytowej dobry, który ustawił w społecznych wszystkie kręgi, aby tworzyć produkty najwyższej rangi. Wysokiej jakości usługi, transcendentalne produktu jakości, topowe technic, Polski produkt sprzęt, crackajack ludzi i jakości zarządzania zasadami są wszystkie fundamenty stały rozwój firmy. Firma utrzymuje poprawy, nie tylko w serii technic, ale również w jakości. Wierzymy, że dobra jest przyczyną wiecznego prowadzić.